Loading...

Adwokat Sebastian Doniec

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wydziału Filologicznego (Filologia Angielska) Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W latach 2006 – 2008 odbywał aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Warszawie, składając egzamin sędziowski w 2008 roku; przez kilka lat orzekał w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, rozpoznając wnioski dotyczące spółek osobowych, spółek kapitałowych (w tym spółek giełdowych), a także innych podmiotów podlegających obowiązkowi ujawnienia w rejestrze. Przez kilka lat prowadził lektorat z języka angielskiego dla studentów w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie (nauka języka prawniczego - legal English i języka biznesu – business English).

W latach 2010-2011 ukończył podyplomowe studia ekonomiczne prowadzone przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; konsultant wydawnictwa Cambridge University Press w zakresie tłumaczenia języka prawniczego; od 2014 roku adwokat w Gorlicach. Prywatnie interesuje się literaturą angielską, literaturą fantasy i science fiction (członek dwóch międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających miłośników literatury J. R. R. Tolkien’a i literatury fantasy); trenuje sporty walki (członek stowarzyszenia International Krav Maga Federation), uprawia trekking i górskie biegi długodystansowe (UltraTrail); żonaty, ojciec dwóch córek.

Współpraca z adwokatem w Jaśle to gwarancja profesjonalnej pomocy i kompleksowego wsparcia w każdej sytuacji prawnej. Mieszkańcy Jasła nie muszą już szukać pomocy prawnika w innych miastach - mogą skorzystać z usług doświadczonych adwokatów w swoim własnym mieście.

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami